Жіночі велосипеди

Result: 0 pluralize item 3
От дешевых

There are no items to display. Please come back later!

Жіночий велосипед Haibike
Спочатку розберемося – чим відрізняється чоловіча версія байка від жіночої? А відмінності є:

Це вужче кермо;
Занижена або дуже зменшена рама (її верхня труба);
Широке та комфортніше крісло;
Гальмівні ручки трохи вкорочені;
Рульові ручки трохи м'якші, ніж у чоловічих велосипедів;
Поліпшений амортизаційний ефект;
Спеціальна геометрія кадрів.
Начебто відмінності незначні, але жіночий організм трохи відрізняється від чоловічого, тому навіть такі дрібниці відіграють важливу роль. У жінок на подібних велосипедах менше втомлюються руки, ноги, спина та суглоби. Вони безпечніші і комфортніші, тому підходять для жінок максимально.

Як обрати
Жіночий велосипед haibike.

Вибір байка для дівчини не дуже відрізняється від чоловічого вибору. Але бажано приділити зайву увагу комфорту, особливо амортизації. Чим м'якша передня вилка, тим комфортнішою і приємнішою буде прогулянка на такому велосипеді, це місто, ґрунтова дорога або траса.

Не останнє місце для жінок займає дизайн, вони (дівчата та їхні байки) мають бути красивими скрізь, і на велопрогулянці теж. Стиль дуже важливий, хоча від зайвих “брязкальців” чим більше – тим вище небезпека отримати травму або потрапити в аварію. Ну і звичайно слід враховувати вагу байка, адже жінки істоти слабкі і якщо доведеться переносити "залізного друга" через перешкоду - вага буде важливою.

Варто враховувати особливості дівочої психології. У разі екстреного гальмування дівчина зістрибує з сідла вперед, а не убік як чоловік, тому краще вибирати байк із подовженою рамою.

Особливості жіночого велосипеда Haibike
Компанія Winora приділяє велику увагу розробкам жіночих моделей Haibike. Проводяться ретельні дослідження, враховуються всі жіночі особливості, виділяються великі фінанси конструкторському бюро. Для того, щоб врахувати всі побажання покупниць та виправити всі недоліки, постійно проводяться опитування та анкетування, моніториться попит.

Для виробництва жіночих велосипедів haibike компанія використовує полегшені матеріали та якісні запчастини, що робить ці велосипеди дуже популярними та затребуваними серед любительок велосипедних прогулянок.