Гірські велосипеди

Result: 0 pluralize item 3
От дешевых

There are no items to display. Please come back later!

Велосипеди гірські Haibike
Гірський велосипед Haibike – фото на haibike.com.ua

У минулому столітті, а точніше в 1921 році, Енглберт Вінер - велосипедист і мешканець містечка Швайнфурт, заснував компанію Е. Wiener Einzelhandelsfirma, яка ось уже майже сто років забезпечує фанатів велоїзди надійними велосипедами, або як їх зараз прийнято називати сіті-байками Winora.

Компанія-виробник вдало пережила війну та фінансову кризу, і в середині дев'яностих вирішили зміцнити свої позиції, випустивши новий транспорт, лінійку спортивних велосипедів під брендом Haibike. Шляхом проб та помилок фірма знайшла свого покупця і міцно закріпилася у ніші відмінних гірських велосипедів.

Зараз купити гірський велосипед Haibike легко та в Україні
Насамперед, визначимося – що таке гірський велосипед? Гірський велосипед, або маунтінбайк, це оптимальне рішення для любителів подорожувати рідним краєм. Можна так само як і при піших прогулянках насолоджуватися чудовою природою та видами, але при цьому подорожувати на незрівнянно великі відстані. Але, щоб подорож на велобайку haibike була комфортною та невтомною, її слід правильно вибрати.

Як вибрати гірський велосипед
Маунтінбайк - це "брат" звичайного прогулянкового велосипеда, тільки пристосований для їзди з будь-якого покриття та в складних умовах. Для цього, в гірських велосипедах посилюють всі деталі: раму, колеса, вилку, кермо і навіть педалі. Більш потужні гальма – це обов'язкова умова, без яких ви можете отримати травму.

Вибір маунтинбайку починають з того, що визначаються, для чого власне купується гірський велосипед, а їх є кілька видів. Haibike Україна це:

All mountain чи всюдиходи – велосипед для активної, але не екстремальної їзди. Зазвичай у ньому близько 15 швидкостей і важить він до 15 кг;
ХС – велосипеди для крос-кантрі. З широкими протекторами, призначеними для їзди як бездоріжжям, так і асфальтом бетону. Мають щонайменше 21 передачі;
DH – даунхіл-моделі. Їх віддають перевагу любителям швидкісних спусків. Вони трохи важчі за попередні, близько 15-22 кг, а швидкостей менше, зазвичай 10;
МТВ для тріалу – полегшені маунтинбайки, зазвичай без сидіння, спрямованість, як видно з назви, вузька – тріал;
Універсали – бюджетний варіант холестерину. Підходять для любителів кататися міськими дорогами, де ям більше ніж асфальту, популярні серед непрофесіоналів.
Як користуватися
Вміло використовувати гірські велосипеди haibike – значить дотримуватись певних правил:

Під час руху по твердому покриттю шини повинні бути твердими, на пересіченій місцевості їх краще трохи спустити;
Користуватися передніми та задніми гальмами однаково. Ефект буде той же, а колесо не заклинить;
При їзді в гору вага тіла треба подавати вперед, щоб переднє колесо не відривалося від землі, відповідно при їзді з гори назад;
Під час проходження складних ділянок підтримуйте швидкість, не пригальмовуйте;
При проходженні складних ділянок менше дивіться на всі боки, більше на переднє колесо.