Гібридні велосипеди

Result: 0 pluralize item 3
От дешевых

There are no items to display. Please come back later!

Популярний гібридний велосипед Haibike
Слово гібридний має на увазі, що у велосипеді мають бути зібрані основні функції від деяких велосипедів різного призначення. Тобто це велосипед, який стоїть на стику шосейного та гірського. Його особливість, що відрізняє його від побратимів вужчого призначення – рама спеціальної геометрії, колеса діаметром 28 дюймів та покришки вужчої форми.

Як вибрати такий велосипед
Основний критерій, за яким вибирається велосипед – це спосіб його використання, але з ним ми визначилися, нас цікавить їзда і дорогами загального користування та пересіченою місцевістю. Тепер звернемося до супутніх критеріїв вибору, і дуже важливий, це ростовка.

Ростовка велосипеда - параметр важливий, це відповідність висоти його рами до зростання людини, для визначення ростовки існує спеціальна таблиця.

Щоб не відчувати біль у кінцівках і суглобах при їзді, особливо тривалої кросової, слід вибирати собі варіант байка, спираючись на цю таблицю.

Як правильно користуватися
Як і будь-які байки, кросові гібридні велосипеди haibike мають свої особливості використання. Вони призначені (в основному) для катання на рівному асфальті, але і їзду бездоріжжям ви теж можете собі дозволити, головне не часто і не довго. Приблизна відповідність їзди по дорогах з твердим покриттям та нерівним ґрунтовкам має бути 80\20.

Пам'ятайте! Вужчі колеса гібридного байка не пристосовані для їзди по піску або м'якому грунту.

Подібний гібрид за своїми характеристиками ідеально підійде тим, хто їздить міськими вулицями з неякісним покриттям, тобто таким, що має багато ям.

Як обслуговувати
Перед кожним виїздом на трасу (будь-яку) кросовий байк будь-якої моделі потрібно уважно оглядати, періодично перевіряти затягування болтів і гайок, уважно оглядати протектори коліс на предмет тріщин і сильніших пошкоджень. Це все правильно, але існує головна проблема всіх велосипедистів, суперечки про яку не згасають роками – чи потрібно чи ні змащувати ланцюг?

З одного боку сухий ланцюг призводить до посиленого тертя про зірочку, але з іншого, змащений ланцюг збирає на собі пил і бруд, що працює як абразив. Що ж робити, як вчинити? Фахівці компанії haibike радять наступну послугу - застосовувати оптимальний варіант, мастило, розраховане на різні умови експлуатації; для дощової погоди – одну, для сухої – іншу, і найголовніше – частіше її міняти та після прогулянки протирати ланцюг.