Дитячі велосипеди

Result: 0 pluralize item 3
От дешевых

There are no items to display. Please come back later!

Дитячий хайбайк
Популярність велосипедів Хайбайк доведена давно і по всьому світу. Але, при згадці про бренд haibike у людей майже завжди виникає асоціація з велосипедами для дорослих, у крайньому випадку, підліткових. Мова майже ніколи не йде про дитячі велосипеди, а дарма, це так само продукт, що заслуговує на увагу.

У модельному ряду бренду haibike є кілька моделей дитячих байків, засобів пересування, призначених різним категоріям дітей. Починаючи від моделей, призначених юним спортсменам та закінчуючи прогулянковими байками, на яких юні мандрівники пізнають момент істини, місцеву красу, бренд haibike намагається привчити дітей до користування якісними велосипедами. Чудовий дизайн, у розробці якого брали участь не тільки інженери, а й дитячі психологи, яскраві кольори, веселе тематичне оформлення – все це цілеспрямована та командна робота компанії, спрямована на те, щоб дитина захватила. Всі дитячі велосипеди haibike виготовлені з якісних, гіпоалергенних матеріалів та пройшли найретельніший контроль.

Велосипед Haibike для дітей

Дитячий хайбайк має деякі неконструктивні відмінності від дорослого, адже це особливий товар:

Полегшену алюмінієву раму із спеціальним написом;
Гальмівні ручки, які можна регулювати за шириною грипсів (спеціальної ручки на кермі);
Захист ланцюга по всій його довжині (пластиковий);
Система приводу оснащена лише однією швидкістю (щоб уникнути травм);
Міцні колеса, діаметр яких починається з 16”;
Дитяче сідло haibike підвищеного комфорту;
Допрацьовані передні гальма.
Haibike – це повністю продуманий велосипед для дітей, це насамперед надійність. Вже змалку бренд привчає юних велосипедистів до зручного і комфортного пересування на якісних і зручних велосипедах. Історія виробництва дитячих моделей завжди йшла паралельно з історією виробництва старших братів і зараз обидва напрямки компанії знаходяться на піку свого розвитку. По суті, дорослий та дитячий велосипеди якістю не відрізняються, розрізняє їх лише розмір та деякі нюанси.

Кожна дитина особлива, у кожного своя антропометрія і це знає наш будь-який консультант, а бренд Haibike намагається врахувати всі нюанси та робить такі моделі дитячих мотоциклів, які здатні задовольнити особливості більшості дітей. Багато моделей розраховані те що, що діти швидко ростуть, швидко змінюються, й у конструкції велосипедів передбачені подовжені трубки керма і сидінь, щоб велосипеда вистачило надовго.

Ваша дитина особлива! Бренд Haibike намагається, щоб ви мали можливість змалку вчити свою дитину любити і насолоджуватися навколишньою природою і прищеплювати їй звичку вести здоровий спосіб життя. Наш інтернет-магазин надає найбільший вибір варіантів дитячих моделей велосипедів Haibike.