Велосипеди

Result: 1 - 2 of 2 pluralize item 2
От дешевых

Велосипед HAIBIKE – неповторна досконалість із Німеччини
Велосипед Haibike - фотоТим, хто хоче приєднатися до спільноти велосипедистів України, рекомендуємо купити велосипед haibike. Є сенс придивитися до німецького виробника. Хайбайк – велосипед, який останні десять років є взірцем технологій для європейської велоіндустрії. Хоча передові ідеї компанії припадають на електробайки, їхній рівень переноситься на виробництво механічних.

Ціна вибору без труднощів

Купити велосипед haibike в Україні можна у офіційного ділера. В інтернет-магазині haibike.com.ua весь асортимент товарів фірми, найнижча ціна. Окрім велосипедів, в наявності запчастини, приладдя, спортивний одяг. Залежно від стилю катання пропонуються до покупки різні моделі.

Гірські haibike – для їзди ґрунтовкою та бездоріжжям. Міцні та стійкі, чудово показали себе в пустелі та лісі, на розмитом піщаному березі та старій бруківці. Сталева рама, підвіска із збільшеним ходом, широкий хват керма дозволяє райдеру успішно брати перешкоди.

Гібриди: велосипеди впевнено почуваються на шосе, але їм не чужа їзда втоптаною стежкою. Це найкращий варіант для заміських прогулянок. Полегшений тип, система підвіски, колеса великого діаметра – для задоволення від швидкості.

Дитячі хайбайки яскраво забарвлені. Але при цьому обваження - як у велосипедів для дорослих.

Жіночі haibike полегшеної конструкції: тут представлені найзручніші гібриди.

Купити велосипед haibike може споживач із будь-яким зростанням. Всі моделі представлені з рамами XS, S, M, L. Доставка по Україні за рахунок продавця, а також офіційна гарантія, вигідні розстрочки. А головне – прийнятна ціна.

Продумана простота обслуговування
Хайбайк – велосипеди з майбутнього – фотоHaibike невибагливий. Виробник подбав про те, щоб усі вузли та деталі служили довго, а найбільш уразливі були захищені. Виробник такий впевнений, що дає 5-річну гарантію на раму. Це при тому, що навіть сталева конструкція максимально полегшена завдяки новим технологіям.

Всі тросики перемикання та гальм хайбайка укладені всередину труб корпусу велосипеда. Задня вилка вигнута так, щоб при ударі або падінні не було пошкоджено рамку заднього перемикача швидкостей.

Велоаматору з України залишається лише виконувати найпростіші правила догляду за своїм транспортним засобом.

Утримувати в чистоті деталі корпусу haibike, регулярно чистити елементи трансмісії, змащувати ланцюг. Для миття використовувати теплу воду з милом.

Перед кожним сезоном перевіряти натяг тросиків та спиць. Якщо немає досвіду, краще довірити це майстру.

Щомісяця проводити перевірку гідравлічної системи гальм і амортизаторів велосипеда. Для цього можна зробити неповне розбирання амортизаційних ніг для чищення та мастила.

У haibike є свій імідж. Він вирізняється серед велосипедів інших брендів специфічно зігнутими трубами. Але відрізняє хайбайк не лише вінтажний стиль. Висока якість виготовлення та точність складання, комплектація вузлами найкращих виробників визначає вибір велосипеда haibike. Ціна при цьому цілком конкурентна.

Досконалість підтверджена численними нагородами, отриманими на престижних виставках та конкурсах. Спортивна команда компанії займає призові місця на європейських змаганнях.

Купити haibike – це означає придбати велосипед найвищої німецької якості, який ніколи не підведе на дорогах України, подарує комфорт від його використання.