Уцінка

Result: 1 - 1 of 1 pluralize item 1
От дешевых

Розпродаж велосипедів
Довівши любителям велосипедів те, що бренд Haibike один із найкращих і завоювавши чималу частину ринку, компанія не залишає спроб розширити коло своїх покупців. І хоча велосипеди хайбайк не найдешевші, компанія робить все можливе, щоб якнайбільше людей змогли собі дозволити скористатися продукцією бренду.

Найбільш ефективними вважаються всілякі акції, розпродаж велосипедів, конкурси з подарунками, період знижок під кінець сезону. Покупці охоче приходять на подібні заходи та активно беруть у них участь. Ефект від подібних заходів іноді буває дуже вражаючим, кількість проданих велосипедів та аксесуарів іноді перевищує передбачувані. Народ у нас емоційний, і якщо підійти до цього питання творчо та професійно, із залученням фахівців у цій сфері, то навіть ті, хто не планував покупку, можуть її зробити.

Велосипеди з уцінкою в минулому вважалися чимось некондиційним, але це думка, що залишилася ще з часів Радянського Союзу. Сучасні люди, особливо молодь, яка не застала ті часи, розуміють, що уцінка не означає погано, це вигідна покупка, новинка маркетингу. Адже приводів пустити велосипеди в акційний розпродаж може бути кілька. Найчастіший привід провести подібну акцію – це сезонний розпродаж, адже не дарма існує прислів'я “Готуй сани влітку”.

Наприклад, пізно восени сильно падають продажі літніх велобайків, тому магазини, щоб підтримати рівень доходу, намагаються провести акційні продажі літніх моделей велосипедів з хорошими знижками. Ті велосипедисти, які запланували змінити двоколісного друга на більш нову модель, або новачки, які прислухалися до поради бувалих, успішно користуються такими сезонними знижками та купують велосипеди за дуже привабливою ціною.

Розпродаж велосипедів Haibike в інтернет-магазині haibike.com.ua

Купити хороший велосипед на акційному розпродажі, це як витягнути щасливий квиток, ви стаєте володарем шикарного автомобіля за привабливу ціну. Але апогей вдалої покупки – це купити велосипед на розпродажі в інтернет-магазині. В інтернет-магазинах ціни нижчі ніж у звичайних, або на ринку, а якщо почекати на акцію, то можна стати щасливим власником відмінної моделі велосипеда за непрямою ціною.

Ще одна зручність купити хороший велосипед на розпродажі в інтернет-магазині, це те, що можна спокійно, без суєти та вмовлянь продавця розглянути переваги кожної моделі. Докладно зважити всі за і проти, прочитати та порівняти переваги та недоліки всіх пропонованих велосипедів, його місце у рейтингах. Можна у листуванні поставити будь-яке запитання менеджеру та спокійно подумати над відповіддю.

У разі сумнівів, не потрібно витрачати час на повторну поїздку, а просто знайти потрібну інформацію про товар в інтернеті, там багато хто любить давати безкоштовні консультації. Об'єктивні консультації щодо розпродажів велосипедів в Україні можна отримати у тих, хто займається цим професійно, таких фахівців в інтернеті зараз багато.

Сезонний та акційний розпродаж велосипедів дуже популярний у Києві, тому що в столицю раніше за всіх приходять модні тенденції велоруху. А приходять вони з Європи, де більшість людей спеціально чекають на сезон знижок, вони розуміють, що купують ту ж якісну річ, але за приємнішою ціною. Багато хто спеціально купує тури до певних країн, підгадуючи під сезон знижок.

Оскільки в нашій країні велосипедний рух перебуває ще в дитячому віці, то у веломагазинів попереду дуже великі перспективи, якщо судити з Європейських країн. А в Європі велосипед може у недалекому майбутньому стати основним транспортом для пересування у містах, принаймні на невеликі відстані, це, так би мовити, сучасні інновації.

У нашій країні, завдяки сучасним віянням, склалася дуже велика конкуренція між торговими точками, торкнулося це і ринку велосипедів. Їх у країні з'явилося дуже багато різних брендів. Відносно мало людей навчилися розбиратися в велосипедних брендах, тому розпродажі велосипедів спрямовані не лише на самі продажі, а й на те, щоб ознайомити населення з перевагами та недоліками того чи іншого бренду, його гарантіями. Адже незабаром, принаймні багато хто на це сподівається, популярність велосипедів досягне Європейського розмаху.