Електровелосипеди

Result: 1 - 1 of 1 pluralize item 1
От дешевых

Електровелосипед Хайбайк
Ваша поїздка на роботу та з роботи це квест? Напевно, в громадському транспорті взимку тісно, ​​влітку душно, таксі дорого, а своєї машини немає? Сучасні технології пропонують вам альтернативний транспорт, найсучаснішу розробку – електровелосипеди. Пересуватися на них можна будь-якої пори року і за будь-якої погоди, навіть взимку (не суворої), головне щоб дороги були почищені, але, повну красу і всі можливості електробайка відчуваєш все ж таки, в теплу пору року.

Електровелосипеди Haibike - фото в інтернет-магазині haibike.com.ua

Як вибрати електричний хайбайк
Щоб повністю відчути переваги електричного велосипеда, спочатку необхідно його правильно вибрати (і це стосується не тільки якості), а вибрати правильну модель від авторитетного бренду з ідеальними поєднаннями можна за такими критеріями ( цими критеріями користується будь-який гонщик):

Двигун. В електровелосипедах німці використовують 3 марки ассистових приводів: YAMHA, BOSCH, FLYON (TQ). HAIBIKE в абсолютній більшості велобайків двигун розташовується в маточині колеса і буває двох видів. Перший – редукторний, у ньому використовується планетарна трансмісія, та безредукторний, з прямим приводом. Перший потужніший (добрий для швидкого розгону), але не такий швидкий. Другий швидкісний і служить довше, адже в ньому немає деталей планетарної передачі, що труться;
Розташування мотор-колеса. Така система є переважно в дешевих малобюджетних велосипедах. Воно буває переднім та заднім і кожне має свої переваги. З переднім розташуванням колеса байки більш розважені, так як мотор-колесо виступає противагою акумулятору, який знаходиться на рамі або під багажником. Заднє мотор-колесо виглядає більш естетично і видає посилений момент, що крутить, основна проблема такої електро системи - це опір мотор-колеса, якщо батарея розрядилася і у Вас немає такого контролю велосипеда, який він повинен бути, оскільки педалі Ви не крутите;
Місткість батареї. Від цього вибору безпосередньо залежить, яку відстань ви проїдете. Якщо вибрати акумулятор на 400 Вт/год, це приблизно до 140-160 км в економному режимі. Батарея на 500 Вт/год забезпечить вам проходження приблизно до 180-200 км на одному заряді, а на 625 Вт/год вже зможе подолати до 200-220 км в еко режимі, чимало важливим також є Вага райдера (чим менше вага, тим більше запас ходу) та місцевість (на рівнині пробіг буде більшим, ніж у гірській місцевості);
Регулятор потужності. Управляти електровелосипедом можна за допомогою пульта управління, залежно від марки приводу, режими допомоги мають свої назви та силу допомоги у % співвідношенні, в основному це 6 режиму допомоги OFF, ECO+, ECO, TOUR, HIGHT, TURBO або АВТО режим, коли режим ассиста сам вирішує, з якою силою допомоги допомагати райдеру;
Ну і останнє, але не важливо, це - гальма. Їм треба приділити особливу увагу, бо це безпека. Найкращі – це дискові, і краще, якщо вони будуть гідравлійними.
Виберете велосипед за цими критеріями та перемога у будь-якій гонці ваша.

Haibike - електровелосипед - фотографія

Увага! Пам'ятайте! Haibike це досконалість, але…

У кожній країні є свої обмеження для електровелосипедів.

У США, наприклад, у кожному штаті до них ставляться по-різному.

Як користуватись таким транспортом
Користуватися німецькими електровелосипедами haibike відносно просто, майже як звичайними велосипедами, вони багато в чому схожі характеристики. На більшості електровелосипедів існує вибір режиму їзди, в якому є кілька (зазвичай чотири) режими для поїздки. Можна вибрати такий, за якого не доведеться крутити педалі взагалі, але його на максимальну відстань не вистачить. А можна вибрати мінімальний, який включаєш лише під гірку, а по прямій крутиш лише педалі. Загалом це велосипед для лінивих, хочеш – крути педалі, не хочеш – не крути, підключай мотор, вибір за тобою.

Електровелосипеди haibike користуються популярністю в Україні (як і в будь-якій Європейській чи іншій країні), завдяки своїй надійності, і це зрозуміло, адже вони зроблені в Німеччині, де до цього особливий підхід, серйозне виробництво та мають давню історію надійності, у виготовленні використовується спеціальний матеріал. на основі алюмінію. Але, активне використання електровелосипедів у будь-якому випадку передбачає поломки, і в даному випадку, "ахіллесова п'ята" будь-якого байка - ланцюг, суперечки про те, чи варто його змащувати, ведуться вже не один рік.

Як обслуговувати
Купити електровелосипед haibike в інтернет-магазині haibike.com.ua

Електровелосипед хайбайк не вимагає будь-якого особливого відношення та специфічного інструменту, його бездоганна надійність відома всім, головне стежити за ним та утримувати в чистоті. На головне питання – змащувати або не змащувати ланцюг, наша компанія відповість так – “Чим частіше ви митимете і змащуватимете ланцюг, тим рідше ви його мінятимете”. Для промивання використовуйте не агресивні склади, а для мастила спеціальні мастильні речовини, вони є у вільному продажу.

Де купити