Бренд та технології

Бренд:

Бренд HAIBIKE заснований у 1995 році, родоначальником якого є всесвітньо відома компанія WINORA GROUP, яка народилася ще у 1914 році у місті Швайнфурт, Німеччина.
Спочатку ці спортивні велосипеди ще пропонувалися за назвою батьківської марки Winora, але незабаром стали Haibike і протягом наступних років бренд розробляв нові моделі та розвивався як візуально, так і технічно.
We are ePerformance – велосипеди HAIBIKE одні з лідерів світового ринку вело індустрії, це компанія №1 у світі з виробництва електро-велосипедів.
Велосипеди HAIBIKE Designed & Engineered in Germany
ТЕХНОЛОГІЇ:

GRAVITY CASTING - у 2010 році HAIBIKE презентує нову технологію, цей процес лиття стався з мотоциклетної промисловості та дозволяє виробляти складні компоненти, які є надзвичайно міцними та точними, але при цьому дуже легкими. Така система кріплення приводу дозволила розмістити мотор у центрі велосипеда та правильно розподілити центр тяжіння та вагу.


SKIDPLATE - у 2013 році з'являється захист приводу, виготовлений з удароміцного пластику, захищає двигун від пошкоджень та потертостей. Haibike є першим у світі виробником, який представив цей компонент у лінійці, після чого багато виробників почали копіювати цю технологію на своїх електробайках. Ці кришки бувають різних кольорів і за бажання можна протюнінгувати свій байк.


SES SYSTEM - у 2013 році також з'явилася нова система натягу ланцюга, система врівноважування зірок (SES), така система встановлюється на двигунах BOSCH через їх конструктивну особливість. Цей ролик виконує роль натягувача та заспокоювача. З боку таке компонування приводу виглядає дуже агресивно і відразу впадає у вічі.


SPROCKET - в 2013 році HAIBIKE спільно з BOSCH розробляє свою спеціальну зірку, вони бувають з різною кількістю зубів 16Т, 18Т і 20Т, така зірка обертається в 2,5 рази швидше, ніж оберт кривошипа, це призводить до того, що менші зуби передають більше сили. Зірка виготовлена ​​з високоякісної нержавіючої сталі та має дуже великий термін експлуатації.


eCONNECT – у 2016 році Haibike представляє нову цифрову еру – це компактний блок передачі даних з чіпом та передавачем GPS, якою інтегрований у привід eBike, датчик відправляє та отримує дані. Він пропонує такі функції, як контроль крадіжки на основі GPS, локалізація велосипедів, журнал поїздок та весь експорт поїздок. Усю вашу інформацію про поїздку можна переглядати та керувати за допомогою спеціальної програми для смартфона. Haibike прокладає шлях для інтелектуальних велосипедів ePerformance. На велосипедах, на яких у базовій комплектації немає даного GPS модуля, його можна легко встановити на Ваш велосипед.


MODULAR RAIL SYSTEM (MRS) - у 2017 році Haibike представляє модульну рейкову систему, яка дозволяє легко та швидко встановлювати різні компоненти та аксесуари на верхню трубу велосипеда. Також можна встановити додаткову батарею (TheRangeExtender), що значно збільшить загальний запас ходу.


INTUBE BATTERY CONCEPT (IBC) – у 2017 році також була представлена ​​інтегрована батарея в нижній трубі велосипеда, це надає велосипеду повної інтеграції, більше функціональності та виглядає дуже ергономічно.


DRIVE UNIT - детально ознайомиться з електроприводами та їх технічними характеристиками можна тут:
BOSCH =>
YAMAHA =>