Як вибрати велосипед? Розмір велосипеда по росту

Три основні фактори, які Вам потрібно врахувати:

Зріст – від цього залежить розмір рами велосипеда.
Стиль катання - перетнута місцевість або місто, від стилю залежатиме розмір коліс - 26", 27.5", 28" або 29"
Бюджет - що вище, то краще.
Зріст: Перше і найголовніше, це підбір правильного розміру рами велосипеда під Ваше зростання. Від цього залежатиме Ваш комфорт та керованість велосипедом. Для більш наочного розуміння таблиця розмірів рами велосипеда та зростання:

Для зручнішої посадки можна замінити винос керма на більш довгий або з великим підйомом вгору, тим самим висота керма стане вищою і буде ще комфортнішою.

Стиль катання: Для будь-якого завдання є свій тип велосипеда, Ви можете вибрати свій велосипед, який підходитиме під Ваші цілі найкраще, основні типи велосипедів:

Гірські велосипеди
Міські велосипеди
Двопідвіси
Електровелосипеди
Шосейні велосипеди
Кросові або гібридні велосипеди
Розмір коліс: Чим менший розмір коліс тим велосипед буде більш крутий і керований, для такого відмінно підійде 26" або 27.5", якщо Вам потрібен велосипед для більш швидкісних характеристик, краще вибирати колеса між 28" і 29". Серед гірських велосипедів користуються популярністю 27.5" та 29", для велосипедистів зі зростом від 180см, радимо відразу дивитися у бік найнерів (29").

Бюджет: Ціна велосипеда, який буде Вас радувати і мати хороші накатисті характеристики, при цьому маючи зручну посадку і геометрію, починається від ціни 500 доларів, але як кажуть, досконалості немає меж, чим дорожче велосипед, тим більше круте і легке навісне обладнання буде встановлено на ньому. Радимо дивитися тільки у бік брендових велосипедів, де справді є технології та якість виконання. Німецькі велосипеди – це свідомо ознака якості.

Обов'язково погодьте Ваш вибір велосипеда з консультантом HAIBIKE.com.ua, і ви на 100% будете впевнені у його правильності.

Comments

Be the first to review this item. Share your rating and review so that other customers can decide if this is the right item for them.
You have to log in to leave a comment. Sign in